MISS Slovensko 2015
Pi
20:30
MISS Slovensko 2015
Premiéra nové časti

Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

Sustredenie POprad Toľko zvodnosti pokope: Takto sa finalistky Miss Slovensko vybláznili v bazéne! Na sústredení v Tatrách sa však nielen zabávali, ale aj trénovali na finále.
Karolina Chomisteková Z roka na rok krajšia: Pozrite si Chomistekovej fotky z horúceho Mexika! Riaditeľka Miss Slovensko by pokojne mohla konkurovať svojim zverenkyniam.
Miss uputavky „Missky“ si siahli na dno svojich síl: Prežili náročné nakrúcanie so zvieratami! Finalistky Miss Slovensko 2015 museli ukázať aj kúsok hereckého talentu.
Skoncova Veľké prekvapenie: Vieme, kto bude moderovať galavečer Miss Slovensko 2015! Čo o známom mužovi prezradila krásna Soňa Skoncová?
Fashion story for Eva 1 Takto ste finalistky Miss Slovensko 2015 nevideli: Pozrite si ich špeciálne fashion fotky! Dievčatá sú na nich romantické, rockerské, bláznivé aj štýlové.
Finalistky Miss Slovensko 2015 Predstavujeme vám finalistky Miss Slovensko 2015: Pozrite si ich videovizitky! Prinášame vám aj prvé oficiálne portréty adeptiek na kráľovnú krásy.