Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

Lujza Strakova Vieme, prečo vyhrala Miss Slovensko 2015 práve Lujza Straková! Výber poroty objasňuje Karolína Chomisteková.
Lujza Strakova Poznáme víťazku Miss Slovensko 2015: Najkrajšou Slovenskou je Lujza Straková! Finálový večer bol honosnou oslavou jubilejného 20. ročníka súťaže krásy.
Miss Slovensko Večer spoznáme víťazku Miss Slovensko 2015: Prečítajte si všetko o dnešnom finále! Finálový večer bude honosnou oslavou 20. výročia súťaže krásy.
Miss Press Novinári si vybrali svoju víťazku: Miss Press sa stala Adriana Hodossyová! Finalistka s číslom 10 sa dlhé roky aktívne venuje modelingu.
Missky v kardiocentre Nie sú len krásne, majú aj srdce: Pohľad na choré detičky „missky“ rozplakal! Finalistky Miss Slovensko 2015 navštívili jediné Detské kardiocentrum na Slovensku.
Finalistky na BMD Modelky ako lusk: Finalistky Miss Slovensko prvý raz predvádzali na prehliadke! Šaty, ktoré mali oblečené, uvidíte aj počas finálového večera.
Sustredenie POprad Toľko zvodnosti pokope: Takto sa finalistky Miss Slovensko vybláznili v bazéne! Na sústredení v Tatrách sa však nielen zabávali, ale aj trénovali na finále.
Karolina Chomisteková Z roka na rok krajšia: Pozrite si Chomistekovej fotky z horúceho Mexika! Riaditeľka Miss Slovensko by pokojne mohla konkurovať svojim zverenkyniam.